O nás

Internetový obchod www.hokej-trening.sk ponúka najnovšie a najmodernejšie produkty zo sveta hokeja .

Špecializujeme sa hlavne na Off-Ice tréning (tréning a prípravu mimo ľadovej plochy). Našim zákazníkom taktiež ponúkame mnoho hokejových doplnkov, ktoré sú vďaka nám TOP NOVINKAMI na trhu .

Medzi naše hlavné strategické piliere patrí vzájomná spolupráca so zákazníkom založená na priateľskom vzťahu. Zákazníkova spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Spokojnosť nielen z uskutočneného obchodu, ale aj zo starostlivosti pred, počas a po samotnom nákupe. Snažíme sa neustále na sebe pracovať a naše služby zdokonaľovať tak, aby ste boli skutočne s nami spokojní.

Pre našich zákazníkov máme pripravený vernostný program, v ktorom môžete získať zľavu od 0,5% až do 3 a viac %. Nakoľko expedujeme tovar vo veľkých množstvách, máme kuriérskou spoločnosťou upravené ceny za dopravu na mieru. Počas celého priebehu vybavovania zákazky je zákazník automaticky informovaný o stave jeho objednávky. Po vyexpedovaní zásielky balíku pridelíme identifikačné číslo, vďaka ktorému budete môcť zásielku sledovať  Vďaka nám budete mať pod kontrolou celý priebeh zásielky od objednania až po doručenie.

Veríme, že nákup na našich stránkach bude pre vás pohodlný a že s našimi službami budete spokojní.

 

Ďakujeme.

                                        S pozdravom,

 

                                                                                    Team Hokej-Trening.sk

 

Hokej-Trening.sk © 2024